Nasi wygrywają w Mazowieckiej Piątce i Piętnastce

29 maja na terenie Mińska Mazowieckiego odbyły Ogólnopolskie Biegi Uliczne, pod nazwą: 26. Mazowiecka Piętnastka oraz 7 Mazowiecka Piątka. W biegach indywidualnie wystartowali:

Julia Zawadzka – już absolwentka z klasy III Eg;

Marcin Szczepaniuk – uczeń klasy III Lg;

Tomasz Kowalski – nauczyciel wychowania fizycznego.

Bieg na 5 km. ukończyło 207 zawodników, natomiast na 15 km. 150.

Julia Zawadzka na dystansie 5 km. z czasem 21,31 zajęła: 68 miejsce open, 13. miejsce wśród kobiet oraz 1. miejsce w kategorii kobiet do lat 20.

Marcin Szczepaniuk na dystansie 5 km. z czasem 18,26 zajął: 28 miejsce open, oraz 2. miejsce w kategorii mężczyzn do lat 20.
Marcin wystartował także na dystansie 15 km. Z czasem 1,01,32 zajął: 28 miejsce open, oraz 1. miejsce w kategorii mężczyzn do lat 20.

Tomasz Kowalski na dystansie 5 km. z czasem 18,59 zajął: 36. miejsce open, oraz 13. miejsce w kategorii mężczyzn w wieku 30-39.

W tym roku podczas imprezy swoją obecnością zaszczycił nas Marcin Lewandowski – polski lekkoatleta, specjalizujący się w biegach średnich, brązowy medalista mistrzostw świata z katarskiej Dohy.

Wszystkim uczestnikom biegów gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych przebiegniętych kilometrów.