Witamy na stronie ZSE :D

Zwolnieni z Teorii – wizyta ambasadorki

W czwartek 26 września odwiedziła naszą szkołę Marta z Krakowa  –  pełna pasji i zaangażowania Ambasadorka Zwolnionych z Teorii. Opowiadając o własnych doświadczeniach, zobrazowała uczniom, jak poprzez  udział w projekcie mogą pomóc innym i jak bardzo mogą wzbogacić się sami.

To była ogromna dawka inspiracji, za co bardzo dziękujemy!

Teraz drodzy uczniowie czas na Was!  Jeśli chcecie rozwinąć swoje umiejętności, zdobyć bezcenne doświadczenie oraz prestiżowy, międzynarodowy certyfikat wystarczy, że założycie zespół

i stworzycie pomysł na projekt społeczny, który może zmienić Wasze otoczenie.  Do 13 listopada 2024 zarejestrujcie na platformie  swój projekt i dołączcie do tegorocznej XI edycji Olimpiady Zwolnionych z Teorii! W naszej szkole są nauczyciele Zwolnieni z Teorii, którzy chętnie pomogą Wam w realizacji Waszych pomysłów. Nie zwlekajcie, świat czeka na Wasze działanie!