Zwolnieni z Teorii „Pszczoły i ich znaczenie dla ludzi oraz ekosystemu”

Zwolnieni z Teorii „Pszczoły i ich znaczenie dla ludzi oraz ekosystemu”

Dnia 13 stycznia nasze uczennice Karolina Kudlak i Maria Redosz z projektu ,,Habitat-reborn” ,w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii, przeprowadziły w szkole prelekcje pod tytułem ,,Pszczoły i ich znaczenie dla ludzi oraz ekosystemu” W prelekcji brały udział  klasy IAH, IB, IE, IIE, IID, IVBp. Gościem specjalnym wydarzenia był Pan Konrad Ładnowski ze Stowarzyszenia Pszczelarzy Ziemi Mińskiej. Pan Konrad przybliżył uczniom historię pszczół, ich znaczenie dla ludzi i ekosystemu oraz sposoby pomocy małym przyjaciołom. Po prezentacji uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę w quizie z nagrodami. Każdy uczestnik dostał również ulotki, broszury oraz smycze. Natomiast dla chętnych czekały woreczki z nasionkami roślin miododajnych.

Opiekunką projektu „ Habitat- reborn” jest Pani Małgorzata Kozińska-Zięba. Zapraszamy także do obserwacji mediów projektu: Instagram – https://instagram.com/habitat_reborn?igshid=YmMyMTA2M2Y= Facebook – https://www.facebook.com/profile.php?id=100088407292008&mibextid=ZbWKwL