Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Zwolnieni z teorii – Habitat Reborn 2

Zwolnieni z teorii – Habitat Reborn 2

Zwolnieni z teorii Habitat – Reborn 2

Nasi uczniowie Karolina Kudlak, Jakub Zalewski z klasy IIIB oraz Dominika Bąkowska z klasy IP działają w grupie ,,Habitat-reborn 2’’ opowiadając o życiu pszczół i ich znaczeniu. W ramach kończącej się już Olimpiady Zwolnieni z Teorii i programu ,,Globalna Szkoła, Razem dla klimatu” z Centrum Edukacji Obywatelskiej młodzież:

– przeprowadziła prelekcje w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim, Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej-Curie w Mińsku Mazowieckim oraz w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim; 

– dotarła już do 1440 beneficjentów (a liczba ta ciągle rośnie); 

– działała pod Patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego oraz Patronatem Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego; 

– nawiązała współpracę z 7 partnerami (m. in. Stowarzyszeniem Pszczelarzy Ziemi Mińskiej, firmą JERKUD, Pasieką ,,Pachniczówka’’, Gospodarstwem Pasiecznym ,,Kondziowe Pszczółki’’) 

– z pomocą klasy IIE rozszerzyła łączkę kwietną na terenie Naszej szkoły zasianą w poprzedniej edycji projektu; 
Bardzo dziękujemy Panu Konradowi Ładnowskiemu, Panu Adrianowi Pachnikowi i wszystkim naszym partnerom za pomoc w realizacji całego projektu oraz Wam za wsparcie i śledzenie naszych działań.