Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Zwolnieni z Teorii – Bookish

Zwolnieni z Teorii – Bookish

W dniu 10 i 11 marca dziewczyny z zespołu Bookish z klasy 2B Technik Reklamy (Natalia Starzyńska, Martyna Turek, Gabrysia Jaroń) w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii odwiedziły miejsca dla których przeprowadziły zbiórkę charytatywną.

Dzięki ich zbiórce Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”, Rodzinny Dom Dziecka „Atena” w Józefinie oraz Specjalna Szkoła Podstawowa w Zespole Niepublicznych Specjalnych Placówek Oświatowych „Możesz Więcej” w Nowym Zglechowie uzyskały około 50 pudełek gier planszowych,  30 pudełek puzzli oraz 332 książki !!!

Ważną rolę w projekcie odegrali partnerzy: Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki TPD „Helenów”.

Zbiórki przeprowadzone były w Zespole Szkół Ekonomicznych, Sklepie papierniczo-zabawkowym „Pszczółka Maja” w Halinowie, oraz firmie nadruków reklamowych „Orfi” w Warszawie. Naprawdę dziękujemy wszystkim za pomoc!