Zapraszamy maturzystów do Akademii Instytutu Finansów

Zapraszamy maturzystów do Akademii Instytutu Finansów

Szanowni Państwo,

w imieniu Instytutu Finansów serdecznie zapraszam Uczniów Państwa Szkoły do udziału w III edycji Akademii Instytutu Finansów.

To projekt, który składa się z cyklu weekendowych spotkań wykładowo – warsztatowych prowadzonych przez ekspertów ze świata finansów, ekonomii i administacji publicznej, które odbędą się w gmachu Ministerstwa Finansów. Jego celem jest szerzenie wiedzy z zakresu finansów oraz przybliżenie działania administracji publicznej.

W rekrutacji mogą wziąć udział wszyscy maturzyści oraz studenci I–IV roku studiów, w szczególności kierunków prawniczych, ekonomicznych, finansowych oraz socjologicznych do 25. roku życia. Dla najbardziej wyróżniających się uczestników przewidziane są nagrody i wyróżnienia.

Rekrutacja trwa w dniach 2-20 października 2023 r. Więcej informacji na temat Akademii Instytutu Finansów oraz rekrutacji znajdziecie Państwo w załączniku. Zachęcamy również do zapoznania się z materiałami na stronie internetowej:https://infin.gov.pl/aa-akademia-finansow/o-akademii-finansow/

Będziemy bardzo wdzięczni za przekazanie Uczniom informacji o Akademii Instytutu Finansów. W przypadku pytań, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam

Adrianna Sałata
młodszy specjalista

Zespół Edukacyjno-Wydawniczy
ul. Świętokrzyska 12
00-916 Warszawa
e-mail adrianna.salata@mf.gov.pl