Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Uroczyste zakończenie roku dla uczniów klas maturalnych

Uroczyste zakończenie roku dla uczniów klas maturalnych

26 kwietnia 2024 roku- Zakończenie Roku Szkolnego klas maturalnych. Dzień pożegnania, ale też piękny początek dorosłego życia naszych tegorocznych Maturzystów. Podczas uroczystości wspominaliśmy trudne początki związane z pandemią i naszą wspólną walkę, o powrót normalności. Dziś patrząc przede wszystkim na Wasze uśmiechnięte twarze, na przepiękne świadectwa – wiemy, że daliśmy radę. Wypuszczamy w świat mądrych, dobrych i odważnych ludzi, którzy śmiało patrzą w przyszłość, pragną doskonalić swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i poszerzać swoje horyzonty. Stawiają sobie ambitne cele i dążą do ich osiągnięcia. POWODZENIA KOCHANI – EKONOM JEST Z WAS DUMNY!