XV Geomaniak – rozdanie nagród

XV Geomaniak – rozdanie nagród

W środę – 28 lutego 2024 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród w XV Powiatowym Konkursie Geograficznym – GEOMANIAK. Konkurs przygotowali nauczyciele ZSE : p. Robert Łubkowski i p. Mateusz Ślązek.

Z grona czternastu finalistów wyłoniono trzech laureatów. Konkurs wygrał Bartosz Mazek, drugie miejsce zdobyła Aniela Kowalczyk (oboje z klasy III E w ZSE), natomiast trzecie miejsce wywalczył Kamil Kuć z ZS im. MSC.

Główną atrakcją podsumowania konkursu był wykład dr hab. Tomasza Witesa z WGISR UW ukazujący przyrodę, społeczeństwo i gospodarkę Wysp Owczych (terytorium Danii będącym poza Unią Europejską), aż czuło się wiatr z klifów i odgłosy wszechobecnych owiec.

Gratulujemy nagrodzonym i zapraszamy do kolejnych edycji konkursu.