Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

XIV Otwarte mistrzostwa w szachach SP2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim.

XIV Otwarte mistrzostwa w szachach SP2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim.

W sobotę 13 kwietnia b.r., w SP nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim, odbyły się XIV Otwarte mistrzostwa w szachach. Zawody zorganizowane były dla różnych kategorii wiekowych, a jedną z nich było wyłonienie mistrza szkół ponadpodstawowych w kategorii dziewcząt i chłopców. Zespół Szkół Ekonomicznych godnie reprezentowali: Dagmara Tarchalska (kl. I E2), Adam Świętochowski (kl. I E2), Patryk Sobotka (kl. I E2), Konrad Wiktorowicz( kl. II R), Przemysław Dziubiński (kl. I D) i Michał Jóźwik (kl. I BH). Wszyscy zajęli wysokie miejsca w turnieju.Na podium w kategorii chłopców szkół ponadpodstawowych znaleźli się:Michał Jóźwik – I miejsce i Adam Świętochowski – III miejsce. Warto dodać, że Patryk Sobotka zajął miejsce IV, a Konrad Wiktorowicz miejsce V. Ponadto Michał Jóźwik został sklasyfikowany na miejscu I w kategorii open.
Wszystkim zawodnikom ZSE składamy wielkie gratulacje!