Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 

XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia 

 1 października  to data, kiedy na całym świecie obchodzony jest Dzień Tabliczki Mnożenia. Po raz kolejny dołączyliśmy do ogólnoświatowej akcji, mającej na celu przypomnienie sobie tabliczki mnożenia. 

„Tabliczkowa wiedza” sprawdzana była przez patrole egzaminacyjne.                   Uczniowie –egzaminatorzy zaopatrzenie w losy przepytali społeczność szkolną: uczniów, dyrekcję, nauczycieli i  pracowników administracji. Każdy uczestnik za podanie poprawnych odpowiedzi został nagrodzony słodyczami.

Uczniowie otrzymali również link do egzaminu online, zamieszczonego na stronie organizatora ŚDTM. Egzamin zawierał pięć pytań, na które należało udzielić odpowiedzi         w ciągu 60 sekund. Każdy, komu się to udało  zdobył tytuł  EKSPERTA  TABLICZKI MNOŻENIA.

W akcję włączył się również Samorząd Szkolny pod kierownictwem Pani Agnieszki Beredy . Przygotował on prezentację  „Minuta z tabliczką mnożenia”, która wyświetlana była na korytarzu szkolnym przez cały dzień. DZIĘKUJEMY☺

     Koordynatorki akcji: Barbara Czerwińska, Monika Ciężkowska i Edyta Słodownik