Współpraca z pracownią Pierwotne Ja

Współpraca z pracownią Pierwotne Ja

W ramach misji naszego liceum, jaką jest współpraca pracodawców z naszymi uczniami oraz promocji LSP w środowisku lokalnym, mamy ogromną przyjemność ogłosić, że niewątpliwy talent rysunkowy i pracowitość uczennicy mińskiego „plastyka” kl.3P ZUZANNY ARASZKIEWICZ zostały docenione!!!

Zuzanna wykonała serię ponad 27 rysunków postaci kobiecych w technice RYSUNKU cyfrowego (ang. digital painting’u), które widnieją na kartach do gimnastyki słowiańskiej, które zostały wydrukowane i służą pomocą ćwiczącym kobietom oraz instruktorce gimnastyki słowiańskiej p.Ewie Marzannie Jurkowskiej w codziennej pracy przy prowadzeniu zajęć w pracowni rozwoju osobistego „Pierwone Ja” z siedzibą w Ptakach/k. Mińska Mazowieckiego #pierwotneja

https://www.facebook.com/ewa.jurkowska.5059/videos/2761153504098930/?d=n

Koordynacją projektu i opieką artystyczną zajęła się nauczycielka Rysunku i Malarstwa w LSP
p. KALINA KURCZEWSKA-ZAGAŃCZYK.