Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Wizyta w centrum dystrybucji Lidl – Kałuszyn

Wizyta w centrum dystrybucji Lidl – Kałuszyn

W ostatni wtorek uczniowie klasy 1L  kształcący się w zawodzie technik logistyk mieli możliwość zwiedzenia centrum dystrybucji Lidl w Kałuszynie. Dzięki tej wizycie młodzież mogła połączyć wiedzę zdobytą przez ostatni rok szkolny z praktycznym jej zastosowaniem w super nowoczesnym obiekcie. Regały magazynowe, wózki widłowe, podajniki, przechowywanie towarów w kontrolowanej temperaturze, szczególne zasady magazynowania dla towarów zaliczanych do grupy ADR, przyrządy do kontroli jakości owoców i wiele innych ciekawostek z branży logistycznej, a dla super dzielnych wejście do chłodni z temperaturą -24 C czyli taka „kriokomora”. Była prezentacja firmy, poczęstunek i degustacja owoców. Dziękujemy Panu Marcinowi i całek ekipie z Lidl Kałuszyn za tak miłe,ciepłe i przede wszystkim fachowe przyjęcie.