Wizyta 1AH w McDonaldzie

Wizyta 1AH w McDonaldzie

McDonald’s Corporation – amerykańską sieć barów szybkiej obsługi, sprzedającą głównie burgeryfrytki i napoje zna każdy z nas.
Przedsiębiorstwo zostało założone 15 maja 1940 r. w San Bernardino w Kalifornii przez braci Richarda i Maurice’a McDonaldów i działa w 120 krajach na całym świecie.
Formą prawną jest system franczyzowy – i między innymi o tym aspekcie działania dowiedzieli się uczniowie klasy IAH (technik handlowiec) podczas wycieczki przedmiotowej do McDonald’s w Stojadłach.Uczniowie uzyskali informacje na temat procedury zaopatrzenia, systemu i harmonogramu dostaw, form sprzedaży i marketingu.Na koniec uczniowie (nie mogło być inaczej!) kupili doskonale nam znane produkty ;-))
Warto nadmienić, że firma poszukuje pracowników!
opiekun: Katarzyna Wocial