Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Wielki sukces Ekonoma w olimpiadzie Zwolnionych z teorii lub Ekonom w TOP 10 w rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

Wielki sukces Ekonoma w olimpiadzie Zwolnionych z teorii lub Ekonom w TOP 10 w rankingu Szkół Zwolnionych z Teorii.

21 kwietnia odbył się Wielki Finał Olimpiady Zwolnionych z Teorii , podczas którego został ogłoszony ranking szkół Zwolnionych z teorii. I uwaga, bardzo miło nam poinformować, że dzięki kreatywności i bardzo dobrej współpracy naszych zespołów projektowych w rankingu szkół kompetencji przyszłości zajęliśmy 1 miejsce w powiecie mińskim, 2 w województwie mazowieckim i 10 miejsce na 411 szkół w Polsce. Ogromne brawa dla naszych 82 finalistów. Jest to ich wielki sukces, zwłaszcza że w roku szkolnym 2022/2023 ponad 16 000 uczniów zainicjowało swój projekt społeczny. Jednocześnie informujemy, że tytuł Laureata Brązowego Wilka za najlepszy projekt w instytucji zdobył zespół Habitat Reborn. Brawo Karolina i Marysia.Jeszcze raz gratulujemy naszym finalistom. Jesteśmy z Was bardzo dumni.
Opiekunami zespołów projektowych byli: Małgorzata Kozińska-Zięba, Wioletta Wileńska, Katarzyna Wocial, Ewelina Dworzyńska i Ewelina Zając.
Małgorzata Kozińska-Zięba, koordynator olimpiady Zwolnionych z teorii w ZSE.