Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Warsztaty z krytycznego myślenia dla klas reklamy

Warsztaty z krytycznego myślenia dla klas reklamy

7 kwietnia uczniowie z klasy IB oraz dziewczęta z zespołu Ekoplaneta z klasy IIIBP brali udział w warsztatach z krytycznego myślenia w ramach programu Centrum Edukacji Obywatelskiej „ Globalna Szkoła. Razem dla klimatu”. Warsztaty były realizowane na platformie zoom przez Panią Monikę Komisarczyk, trenerkę CEO.  Uczniowie najpierw poznali techniki manipulacji w mediach w teorii, potem zastosowali mechanizm manipulacji  w praktyce wyszukując rzetelnych informacji na temat zmian klimatu oraz dokonując analizy informacji na plakatach.

Koordynatorem programu „ Globalna Szkoła. Razem dla klimatu” w naszej szkole jest Pani Małgorzata Kozińska – Zięba.