Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Warsztaty dla klas reklamy – Warszawska Szkoła Reklamy

Warsztaty dla klas reklamy – Warszawska Szkoła Reklamy

W ubiegłym tygodniu , w ramach Innowacji Pedagogicznej ,, Reklama medialna i PR”, Pan Andrzej Sągin z Warszawskiej Szkoły Reklamy przeprowadził  w naszej szkole wykład oraz cykl warsztatów dla klas reklamy.

W poniedziałek 25 marca uczniowie klasy IV B dowiedzieli się gdzie najlepiej szukać pracy w branży reklamowej i dlaczego warto w niej pracować a  klasa IB uczestniczyła w warsztatach „Od produktu do reklamy”. Uczniowie, w podziale na zespoły, dla wymyślonych przez siebie produktów  tworzyli grupę docelową ,unikalną propozycję sprzedaży oraz przekaz i slogan reklamowy. Następnie ich zadaniem było opracowanie 30 sekundowego spotu radiowego reklamującego ich produkt.

Dnia 1 kwietnia klasy IIAB oraz IIIBG brały udział  w warsztatach z  briefingu. Dla wymyślonej przez siebie postaci i produktu reklamowego uczniowie tworzyli briefy marketingowe i briefy kreatywne. Kolejnym ich zadaniem było stworzenie na podstawie briefu kreatywnego kampanii reklamowej oraz zaprezentowanie proponowanych form promocji. W warsztatach z briefingu będzie też uczestniczyć w dniu 8 kwietnia klasa 3BP.

Dziękujemy Panu Andrzejowi za ciekawe  i praktyczne warsztaty.

Małgorzata Kozińska – Zięba