Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Viana do Castelo, Valença oraz powrót do Polski 

Viana do Castelo, Valença oraz powrót do Polski 

Ostatni portugalski weekend za nami. W sobotę mieliśmy możliwość odwiedzenia urokliwego miasteczka Valença, które leży przy granicy Hiszpanii z Portugalią. Tego dnia wjechaliśmy również na szczyt wzgórza Monte de Santa Luzia, z którego mogliśmy podziwiać widok na miasteczko Viana do Castelo, imponującą rzekę Lima oraz na sam Ocean Atlantycki. Uważa się, że z kopuły dachowej tamtejszego kościoła można podziwiać jeden z najwspanialszych panoramicznych widoków w całej Portugalii.Ostatnie pasteis de nata, ostatnia kolacja, ostatnie międzynarodowe rozmowy … W niedzielę z samego rano wyruszyliśmy na lotnisko. Nasza portugalska przygoda dobiegła końca, niesamowite wspomnienia, nowe znajomości, zdobyte doświadczenia zostaną z nami na zawsze! Até a próxima! #funduszeeuropejskie #fe