Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Dnia 21 czerwca 2024 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim. Ceremonię poprowadził przewodniczący szkoły- Dominik Sarna.

Uczniowie otrzymali swoje świadectwa ukończenia roku szkolnego, a wyróżniający się uczniowie zostali uhonorowani nagrodami za swoje osiągnięcia. Dyrektor Elżbieta Zofia Wieczorek wygłosiła poruszającą przemowę, podkreślając trudy i sukcesy minionego roku. Wyraziła również podziękowania dla uczniów, nauczycieli oraz rodziców za zaangażowanie i wysiłek w zdobywaniu wiedzy.

Wszyscy obecni mieli okazję wspólnie celebrować zakończenie roku szkolnego, a występy Julii Nowak i Amelii Kozera dodatkowo umiliły tę uroczystość. Po zakończeniu oficjalnej części, uczestnicy spotkali się z wychowawcami w klasach, gdzie odebrali pozostałe świadectwa i  w atmosferze radości i wdzięczności pożegnali mury szkoły na 2 miesiące wakacji. 

W imieniu Samorządu Uczniowskiego dziękujemy wszystkim za pracę i zaangażowanie w życie szkoły, za Wasze uśmiechy, dobre słowa- za każdy dzień spędzony razem. 

Do zobaczenia we wrześniu!