Uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów

Uroczyste wręczenie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W dniu 26 października 2023 r w Wyższej Szkole Menadżerskiej w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia Stypendium Prezesa Rady Ministrów dla 343 najzdolniejszych uczniów z Warszawy i powiatów okołowarszawskich. Pamiątkowe dyplomy, stypendia i gratulacje odebrali uczniowie z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty p. Aurelii Michałowskiej i Dyrektora Generalnego MEN p. Sławomira Adamca. Uroczystość uświetnił przygotowany przez uczniów szkoły podstawowej i przyjaciół uczelni program muzyczny, którego celem było pokazanie umiejętności i talentów muzycznych uzdolnionych dzieci.Wśród uhonorowanych stypendystów znalazły się trzy uczennice naszej szkoły : Natalia Kalinowska z klasy V LSP, Klaudia Kabzińska z III AR technikum i Aniela Kowalczyk z III E liceum.Stypendystkom i ich rodzicom oraz wychowawcom serdecznie gratulujemy tych pięknych sukcesów Natalii, Anieli i Klaudii życzymy dalszych na niwie naukowej.