Uroczyste świętowanie 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszym mieście.

Uroczyste świętowanie 231. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w naszym mieście.

W uroczystych obchodach 231 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja społeczność szkolną reprezentowała dyrektor Elżbieta Zofia Wieczorek, poczet sztandarowy – sztandar szkoły w składzie: Szymon Marzejon (2E), Bartłomiej Biegalski (3Ag), Julia Kurek (2C), Zofia Krasnodębska (2 E), Ślązek Katarzyna (2E), Gabriela Kowalczyk (2E, Julia kurek (2C), Kulka Weronika oraz poczet sztandarowy  – Związku Sybiraków koło w Mińsku Mazowieckim w składzie: Piotr Jancewicz (kl2L), Julia Kurek (2C), Patrycja Szostak (2C), Jakub Mroczek (2E, Anna Zalewska (2C), Anita Dudzińska (2C), pod opieka nauczycieli p. Artura Wróblewskiego i p. Tomasza Kowalskiego. Obchody rozpoczęto uroczystą mszą świętą w kościele p.w. NNMP a następnie po przemarszu ulicą Warszawsk,ą uroczystości odbyły się przed pomnikiem uchwalenia Konstytucji 3 Maja przy ul Z. Kazikowskiego nieopodal naszej szkoły. Dziękuję za udział i godne reprezentowanie szkoły.