Turniej Fifa 2022

Turniej Fifa 2022

21 marca 2022 r odbył się w naszej szkole już piąty turniej w grę Fifa (graliśmy w tegoroczną edycję gry – Fifa22). Lista 32 uczestników została zapełniona w ciągu kilkunastu minut. Zawodnicy podzieleni zostali na 8 grup w których rozgrywali mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie, wyłoniono po dwie najlepsze drużyny z każdej z grup, a dalsze rozgrywki toczyły się „systemem pucharowym” tzn. przegrywający odpada, aż wyłoniony został zwycięzca turnieju.
Zwycięzcą piątej edycji turnieju Fifa został Rafał Ćwiek z klasy 3Eg!
Drugie miejsce zajął Franciszek Mielec z klasy 1AR.
A podium uzupełnił Jakub Mroczek z klasy 2E
Dzięki wielkie dla wszystkich uczestników oraz osób które pomagały przy organizacji turnieju, gratulacje dla uczestników i widzimy się w przyszłym roku!