Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Szkolny Turniej w tenisie stołowym rozstrzygnięty!

Szkolny Turniej w tenisie stołowym rozstrzygnięty!

Od 14 lutego do 8 marca 2022 r. w naszej szkole został rozegrany szkolny turniej w tenisie stołowym. Do zawodów zapisało się 46 chłopców i 12 dziewcząt. Rozgrywki odbyły się w systemie grupowym oraz pucharowym. Po zaciętej walce w ostatniej fazie turnieju zmierzyło 8 chłopców i 8 dziewcząt. Trzech najlepszych zawodników i zawodniczek reprezentowało ZSE w zawodach powiatowych.Organizatorami zawodów byli pan Tomasz Kowalski oraz nauczyciele wychowania fizycznego.
Końcowa klasyfikacja:
1. Faustyna Łodyga – kl. III Lg
2. Paulina Lewicka – kl. II AB
3. Natalia Murawska – kl. IV A
4. Maja Cieślik – kl. I L
5 – 8. Anna Replin – kl. III Dg
Andżelika Kąkol – kl. II R
Natalia Lis/Amelia Dobosz – kl. I P
Alicja Śledziewska – kl. I P

1. Krzysztof Bątruk – kl. III Eg
2. Jakub Grzegrzułka – kl. I E
3. Igor Kurzyp – kl. III Ep
4. Kamil Pazio – kl. III Eg
5 – 8. Daniel Zawadka – kl. IV L
Jakub Tkaczyk – kl. IV L
Aleksander Kąkolewski – kl. III Ep
Michał Tkaczyk – kl. I E