Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Szkolna Gra Edukacyjna z okazji 11 listopada

Szkolna Gra Edukacyjna z okazji 11 listopada

Aby upamiętnić kolejną rocznicę odzyskania przez Polską niepodległości klasy 3d oraz 4lp zorganizowały szkolną grę edukacyjną, w której wzięli udział reprezentanci klas 4 ag, 4 bg, 4 pg, 4 lg oraz 4 cp, 4 dp, 4 ep i 2e.

Organizatorzy przygotowali 8 stacji, na których uczestnicy mierzyli się z zadaniami historycznymi, literackimi, muzycznymi oraz filmowymi: rozwiązywali krzyżówki, grali w memory, interpretowali fragmenty „Przedwiośnia” oraz wierszy patriotycznych, rysowali karykatury Piłsudskiego i „szklane domy”, ilustrowali wiersz i kadr filmowy, zgadywali „jaka to melodia”, śpiewali piosenki i układali własne, oglądali animację poświęconą wojnie 1920 r. i  odwzorowywali sceny filmowe. Najlepsi w rozwiązywaniu zadań okazali się uczniowie klas 4ag, 4ap oraz 4ep. Gratulujemy kreatywności!

Na zakończenie imprezy wszyscy otrzymali słodycze, ufundowane przez Radę Rodziców. Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy biorący udział w zabawie zgodnie stwierdzili,  że taka forma obchodów święta jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnych akademii.