Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

7.10. 2022r obchodziliśmy w Zespole Szkół Ekonomicznych XII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Już dwa dni wcześniej zostały rozwieszone w szkole plakaty z tabliczką mnożenia i sposoby jej zapamiętania m.in. na palcach. Nauczyciele matematyki: p. Monika Ciężkowska, p. Dorota Abramowska i p. Aneta Nastaga powołały Komisje Egzaminacyjne, które przeprowadziły test sprawdzający umiejętność posługiwania się tabliczką mnożenia wśród wszystkich uczniów z całej szkoły. Z każdej klasy wyłoniono dwóch Ekspertów Tabliczki Mnożenia, którzy przystąpili do Egzaminu Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, a wśród nich zwyciężyli:

– MISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA –
-Przemysław Prokopiuk kl. 2L

-WICEMISTRZ TABLICZKI MNOŻENIA-
Konrad Wiktorowicz kl. 1R
– Urszula Buta kl. 4 Pg

Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy także:
-Komisjom Egzaminacyjnym za pomoc w organizacji WMTday 2022,
– nauczycielom za umożliwienie przeprowadzenia akcji,     
– uczniom za zainteresowanie i zaangażowanie.