Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Spotkanie przed wyjazdem do Portugalii

Spotkanie przed wyjazdem do Portugalii

W dniu 30 kwietnia odbyło się ostatnie przed odbyciem mobilności spotkanie z młodzieżą. Uczestniczyli w nim  uczniowie, którzy w najbliższą niedzielę wylatują na staż do Portugalii, Pani Dyrektor Elżbieta Zofia Wieczorek, p. Wioletta Górna- księgowa ZSE, która wręczyła uczestnikom kieszonkowe, nauczyciele, którzy opiekowali się młodzieżą w Porto w trakcie kwietniowej mobilności p.Kinga Oklesińska -Augustyniak i p. Magdalena Bednarkiewicz i p. Katarzyna Wocial i p. Ewelina Dworzyńska, które będą sprawować nad młodzieżą opiekę w maju oraz opiekunowie projektu p. Agnieszka Skorys i P. Magdalena Idycka. Uczniowie uzyskali szczegółowe informacje na temat wyjazdu, miejsca zakwaterowania i miejsc, w których będą odbywać praktyki. Zostali również poinformowani o zaplanowanych dla nich wycieczkach w Portugalii. Życzymy im udanego wyjazdu i słonecznej pogody.

#funduszeeuropejske #fe