Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Spotkanie organizacyjne przed wylotem do Portugalii

Spotkanie organizacyjne przed wylotem do Portugalii

11 kwietnia odbyło się ostatnie przed odbyciem mobilności spotkanie z młodzieżą. Uczestniczyli w nim  uczniowie, którzy w najbliższą niedzielę wylatują na staż do Portugalii, Pani Dyrektor Elżbieta Zofia Wieczorek, nauczyciele, którzy będą się opiekować młodzieżą w Porto: p.Kinga Oklesińska -Augustyniak i p.Magdalena Bednarkiewicz oraz opiekunowie projektu p. Agnieszka Skorys i p.Magdalena Idycka. Uczniowie uzyskali szczegółowe informacje na temat wyjazdu, miejsca zakwaterowania i miejsc, w których będą odbywać praktyki. Zostali również poinformowani o zaplanowanych dla nich wycieczkach w Portugalii. Życzymy im udanego wyjazdu i słonecznej pogody.

#funduszeeuropejskie