Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Relacja – studniówka Technikum i Liceum Sztuk Plastycznych

Relacja – studniówka Technikum i Liceum Sztuk Plastycznych

Sobotni wieczór  trzeciego lutego 2024 r. dla tegorocznych maturzystów klas piątych Technikum i klasy piątej Liceum Sztuk Plastycznych był wyjątkowy, taki wieczór zdarza się tylko raz. W obecności zgromadzonych gości, dyrekcji, nauczycieli, wychowawców i rodziców maturzyści świętowali symboliczne 100 dni do egzaminu maturalnego. Swoja obecnością zaszczycił wydarzenie Starosta Miński pan Antoni Jan Tarczyński, przewodnicząca Rady Rodziców  ZSE pani Edyta Kuberska. Młodzież zaprezentowała piękne  polonezy zatańczone do kompozycji z filmu „Pan Tadeusz” i serialu „Czas honoru”. Gratulacje i życzenia złożyli dyrektor szkoły pani Elżbieta Zofia Wieczorek, Starosta Miński Antoni Jan Tarczyński, przewodnicząca rady Rodziców ZSE Edyta Kuberska, życząc przed wszystkim wspaniałej zabawy i wielu niezapomnianych wspomnień. Były też piękne podziękowania rodzicom za zorganizowanie balu studniówkowego, dyrekcji, nauczycielom i wychowawcom. Część oficjalną tego wieczoru prowadzili Natalia Kalinowska uczennica kl V P i Jakub Jarzębski uczeń klasy 5 L.

 I  tak w błysku kolorowych świateł zabawa trwała, aż  do „piania kura, bo jutro to już tylko matura”!