Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Regionalna Licealiada w Piłce siatkowej dziewcząt – Srebrne Ekonomistki

Regionalna Licealiada w Piłce siatkowej dziewcząt – Srebrne Ekonomistki

W dniu 26 marca 2022 r. w I LO im B. Prusa w Siedlcach rozegrały się mistrzostwa w piłce siatkowej dziewcząt. Na finałowym meczu towarzyszyły wszystkim ogromne emocje, gdyż walka była bardzo wyrównana. W decydującym starciu udział wzięły drużyny LO Łochów wraz z ZSE. Po zaciętej walce nasze wspaniałe reprezentantki zdobyły drugie miejsce. Mecz o trzecie miejsce pozwolił stanąć na podium również ZS nr 1.
Po oficjalnej części przyszedł czas na rozdanie nagród oraz pamiątkowe zdjęcie. Ten dzień pozostanie w pamięci na bardzo długo.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.