Powiatowy turniej w piłce koszykowej dziewcząt

22 marca 2022 r. w ZS nr. 1 przy ul. Budowlanej, został rozegrany mecz finałowy w piłce koszykowej dziewcząt. Finał ten odbył się z udziałem reprezentacji ZSE, a rywalkami były uczennice z LO Piękna. Zanim doszło do rozegrania finału, w marcu rozegrała się faza grupowa turnieju, w której wzięły udział drużyny z „Chemika”, ZSTG, „Pięknej” i „Ekonoma”. Nasza drużyna wygrała 2 mecze, a uległa drużynie z „Pięknej”. Zajmując pierwsze i drugie miejsce w fazie grupowej, te dwie drużyny zmierzyły się ponownie finale.

Niestety nasze reprezentantki drugi raz przegrały z dobrze zgraną drużyną z LO Piękna i ostatecznie zajęły II miejsce w turnieju. Cieszymy się z osiągniętego wyniku i gratulujemy reprezentacji ZSE.

Naszą szkołę reprezentowały:
Weronika Luba – kl. IV L
Małgorzata Wrzosek – kl. III Ap
Oliwia Czyżkowska – kl. III Ap
Aleksandra Wierzbowicz – III Cp
Natalia Kulma – kl. II R
Weronika Odważna – II C
Aleksandra Sekular – II C
Julia Kurek – II C
Maja Cieślik – I L
Natalia Konowrocka – I D
Laura Mościcka – I B