Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menedżerskich

20 października (czwartek) odbyły się eliminacje szkolne do olimpiady, w której udział wzięło 28 osób. Do etapu okręgowego, który odbędzie się 17 listopada 2022 (czwartek) zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Oliwia Antosiewicz                                      klasa 3AB

2. Małgorzata Wrzosek                                     klasa 4AP

3. Gabriela Nalazek                                          klasa 4AP

4. Natalia Cudna                                              klasa 4AP

5. Kinga Jackiewicz                                          klasa 4AP

6. Jakub Mirosz                                                klasa 4AP

7. Maksymilian Kantek                                     klasa 4AP

Ze względu na jednakową liczbę zdobytych punktów, zakwalifikowało się więcej osób. Wszystkim dziękuję za udział, osobom które przeszły dalej gratuluję i zachęcam do przygotowania się do kolejnego, najważniejszego etapu.

Opiekun
Magdalena Bednarkiewicz