Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

Ogólnopolska Olimpiada Spedycyjno – Logistyczna

W piątek 04.03.2022r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się drugi etap VI Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno – Logistycznej organizowanej przez Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń z branży logistycznej dla uczniów tego kierunku kształcenia. Do walki o finał i wyjazd do Sopotu przystąpili uczniowie klasy 4L, 3Lg oraz 3Lp z naszej szkoły. Mieli oni nie lada wyzwanie, bo tym razem w zmaganiach wzięło udział 110 uczniów z 13 szkół naszego regionu, m.in. z Pułtuska, Siedlec, Płocka, Ostrołęki, Sokołowa Podlaskiego. Uczestnicy musieli wykazać się szczegółową wiedzą z zakresu transportu, spedycji, dystrybucji, produkcji i magazynowania. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie jak co roku będą reprezentować naszą szkołę w finale, ale póki co czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych uczniów!