Nabór do Programu Mentoringowego Our Future Foundation

Nabór do Programu Mentoringowego Our Future Foundation

Jeszcze tylko do niedzieli (19.03) trwa nabór do Programu Mentoringowego Our Future Foundation, w ramach którego licealiści z całej Polski mogą aplikować o pomoc w dostaniu się na wymarzony uniwersytet za granicą.

Przez ostatnie 3 lata ze wsparcia Fundacji skorzystało już ponad 150 osób.

Co otrzymasz jako podopieczny OFF? Przede wszystkim indywidualny mentoring od studentów
i absolwentów najlepszych uniwersytetów na świecie takich jak np. Stanford, Oxford, Cambridge czy LSE. Fundacja zapewnia całoroczną pomoc w przygotowaniu do wymagającego procesu rekrutacyjnego na zagraniczne uczelnie oraz wspiera finansowo w zakresie zakupu pomocy naukowych i egzaminów wstępnych na studia. Ponadto każdy ze zwycięzców uczestniczy
w uroczystej Gali Wręczenia Stypendiów: LINK do wideo oraz tygodniowym Rejsie Mentoringowym na Mazurach: LINK do wideo.

Do końca rekrutacji pozostało zaledwie kilka dni. Zaaplikuj już teraz i nie zaprzepaść swojej szansy na sukces! Link: www.off.org.pl/aplikuj