Młodzi Europejczycy w drodze do sukcesu – zajęcia przygotowujące do udziału w projekcie

Młodzi Europejczycy w drodze do sukcesu – zajęcia przygotowujące do udziału w projekcie

Uczniowie, którzy w kwietniu i maju uczestniczyć będą w projekcie „Młodzi Europejczycy w drodze do sukcesu” realizowanym W RAMACH PROGRAMU FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA ROZWOJU SPOŁECZNEGO 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus mieli okazję wziąć udział w zajęciach, które pomogły im lepiej przygotować się do mobilności. Bardzo dziękujemy p. Kindze Oklesińskiej-Augustyniak za przeprowadzenie zajęć z przygotowania kulturowego, p. Dominice Nowakowskiej za przygotowanie psychologiczno-pedagogiczne i p. Piotrowi Nerowi za przeprowadzenie kursu z pierwszej pomocy. Wszystkie spotkania były niezwykle ciekawe.