Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej

Mistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej

W dniu 24.05 na boisku szkolnym Zespołu Szkół im.Kazimierza Wielkiego odbył się finałowy turniej mistrzostw Powiatu w Piłce nożnej dziewcząt. Nasze reprezentantki w pierwszym meczu półfinałowym grały z drużyną ZS im. MSC Chemik. Mecz zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem dziewcząt z Ekonoma. Wynik spotkanie 8:0 dał naszym dziewczętom dużo pewności i wiary przed meczem finałowym w którym spotkały się z drużyną ZSTG. Ekonom wprawdzie jako pierwszy stracił bramkę ale nasza drużyna szybko zwarła szyki obronne i poprawiła celność. Trzy strzały w poprzeczkę nie zniechęciły naszych dziewcząt i po chwili prowadziliśmy już 3:1. W końcówce spotkania nasi przeciwnicy zdołali jeszcze strzelić bramkę ale wynik do końcowego gwizdka już się nie zmienił. Miłym akcentem oprócz zdobycia mistrza powiatu było wybranie naszej zawodniczki Mai Cieślik najlepszą zawodniczką całego turnieju  -MVP i mistrzostwo należy do Ekonoma! Brawo dziewczęta.
Opiekunem dziewcząt był Tomasz Kowalski.