Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej

W dniu 16.03. 2023 roku w ZS nr 1 im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt. Do rozgrywek przystąpiły trzy zespoły – ZS nr 1 , ZSE oraz ZS im MSC. W pierwszym meczu turnieju dziewczęta z ZSE zmierzyły się z ZS im. MSC. Zwycięsko z  pojedynku wyszła reprezentacja ZSE wygrywając spotkanie 14:2. W meczu o pierwsze miejsce w turnieju zmierzyliśmy się z gospodarzem ZS nr.1. Zacięty pojedynek od pierwszej do ostatniej minuty zakończył się niestety dla naszego zespołu minimalna przegrana 14:12. W wyniku przegranej finalnie dziewczęta reprezentujące ZSE zajęły 2 miejsce w turnieju Mistrzostw Powiatu.
Wielkie brawa dla dziewcząt za walkę oraz ogromne zaangażowanie.
Klasyfikacja mistrzostw:
1. miejsce ZS nr.1 im. Kazimierza Wielkiego
2. miejsce Zespół Szkół Ekonomicznych
3. miejsce Zespół Szkół im. MSC
Opiekunem zespołu był Piotr Ner