Mamy Wicemistrzów Powiatu w koszykówce!

Mamy Wicemistrzów Powiatu w koszykówce!

W dniu 21.04 w jakiś sportowe LO im. PMS odbył się finałowy turniej mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców. Nasi zawodnicy pokonując we wcześniejszym terminie w meczu półfinałowym zespół gospodarzy zapewnili sobie udział w meczu finałowym gdzie zmierzyli się z mocną reprezentacją Zespołu Szkół im.MSC. Mecz finałowy zakończył się przegrana.a naszych reprezentantów 60:42. Trzeba jednak zaznaczyć iż przez większość czasu mecz był bardzo wyrównany i dopiero w ostatniej kwarcie nasi przeciwnicy uzyskali przewagę.
Skład naszej drużyny;
Wicik Aleksander
Żelazowski Jakub
Nalazek Jakub
Pszonka Damian
Marzejon Szymon
Mikołajczyk Marcin
Ostolski Kacper
Bońkowski Kacper
Zabiega Łukasz
Karpenko Misza
Karpiński Kacper
Opiekun: Piotr Ner