Mamy 29 finalistów w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” !!!

Mamy 29 finalistów w olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” !!!

Bardzo miło nam poinformować, że aż 7 zespołów uczniowskich z Ekonoma ukończyło  z sukcesem swoje projekty społeczne w ramach VIII edycji  Ogólnopolskiej Olimpiady Praktycznej „Zwolnieni z teorii”.

Tytuł finalisty otrzymało 29 uczniów z następujących klas: 3 Bg (10 osób), 3Bp (5 osób), 3 Ag (1 osoba), 1 B (13 osób).

Opiekunem zespołów  projektowych była Pani Małgorzata Kozińska – Zięba, certyfikowany nauczyciel Zwolnionych z teorii

Uczniowie zaczęli realizację swoich projektów społecznych (w formacie wydarzenie publicznego, reklamy społecznej i zbiórki charytatywnej) w podziale na 2 – 6 osobowe w październiku 2021 przechodząc kolejno przez fazy inicjacji, planowania , realizacji oraz zakończenia. Dzięki realizacji projektu uczniowie nie tylko pozytywnie wpłynęli na swoje otoczenie ale przede wszystkim  rozwinęli kompetencje przyszłości takie  jak zarządzanie, praca zespołowa, rozwiązywanie problemów i zdobyli doświadczenie menedżerskie.

Każdy z finalistów otrzymał międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami wydany przez Project Management Institute ATP. PMI to prestiżowa instytucja zrzeszająca 500 tysięcy kierowników projektów z całego świata, która wyznacza globalne standardy.  Dodatkowo niektórzy nasi uczniowie zdobyli certyfikaty od Google z kompetencji cyfrowych „ Digital skills” oraz od Coca Cola „Marketing Management Principles”. Wszystkie te certyfikaty są cenione przez pracodawców na całym świecie oraz bardzo liczą się w procesie rekrutacyjnym na zagraniczne uczelnie.

A oto lista finalistów:

Klasa III Bg (zespół ,,Sztuka Puka’’)
1. Adrianna Sadoch
2. Klaudia Sulej
3. Ewelina Rechnio
4. Dominik Majda
5. Wiktoria Wąsowska
6. Izabela Karczmarczyk

Klasa III Bg (zespół „Grow up”)
1. Piotr Suchocki
2. Bartosz Kaczorek
3. Jakub Żurawski
4. Marcin Mazowiecki

Klasa III Bp i klasa IIIAg (zespół „Ekoplaneta”)
1.Wiktoria Badin
2. Oliwia Jarzębska
3. Paulina Chabrowska
4. Sara Pachnik
5. Oliwia Sikorska
6. Natalia Stosio

Klasa IB  + Szymon Trusiński (zespół „Habitat”)
1. Karolina Kudlak
2. Natalia Starzyńska

Klasa IB ( zespół „ Razem po lepszy świat”)
1. Barbara Antosiewicz
2. Maksymilian Duszczyk
3. Kinga Zawadka
4. Paulina Jarzębska
5. Mateusz Chrustowski
6. Monika Tkaczyk

Klasa I B (zespół „#Zalajkuj siebie”)
1.Aleksandra Mroczek
2. Julia Zasuwik

Klasa IB (zespół ,,Psia kość”)
1. Maja Dumała
2. Martyna Turek
3. Marta Bakuła

Wszystkim finalistom serdecznie gratulujemy a w przyszłości życzymy zdobycia wymarzonej pracy.

A już 19 maja nasi finaliści będą mogli wziąć udział Wielkim Finale Zwolnionych z Teorii. Jest to czas świętowania, bycia razem, ale i nagroda za trud i zaangażowanie włożone w realizacje projektów społecznych.