Konkurs „Od technika do logistyka 5.0”

Konkurs „Od technika do logistyka 5.0”

We wtorek 7 uczniów kształcących się na kierunku technik logistyk z klasy 4L i 5Lp uczestniczyło w II etapie Ogólnopolskiego Konkursu „Od technika do logistyka”. Zmagania te odbyły się w Zespole Szkół nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Zakres tematyczny dotyczył m.in. magazynowania, produkcji, dystrybucji, transportu i spedycji. Do rywalizacji przystąpili następujący uczniowie:

Nina Kielczyk

Klaudia Gut

Kacper Pechcin

Kacper Kawka

Mateusz Kopaczewski

Tomasz Jurkowski

Oliwier Witkowski

Konkurs organizowany jest przez Międzyuczelniane Koło Studenckie „LogPoint”  działające przy Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego oraz przy Wydziale Inżynierii Produkcji i Logistyki Politechniki Opolskiej. Teraz czekamy na wyniki i liczymy na finał, a naszym uczniom gratulujemy i trzymamy kciuki ☺