Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Koniec nauki klasy 5Lp

Koniec nauki klasy 5Lp

W ostatni piątek kwietnia klasy maturalne zakończyły nie tylko rok szkolny, ale również i edukację w murach „Ekonoma”. Dotyczy to również uczniów klasy 5Lp technik logistyk. Z wielkim sentymentem, ale i z dumą mogłam pożegnać wspaniałą młodzież, którą uczyłam przez pięć lat i której przez ostatni rok  byłam wychowawczynią. Wspólnie spędzony czas był dla nas wyjątkowy, pełen wyzwań i nowych doświadczeń. Uczniowie zdali z wysokimi wynikami egzaminy zawodowe z dwóch kwalifikacji. Grupa 15 osób uzyskała uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego do obsługi wózków widłowych. Były wycieczki w góry, na  kajaki, do Warszawy. Była pielgrzymka Maturzystów do Częstochowy, wspaniały bal Studniówkowy i wiele, wiele innych wspólnych działań. Dużo się od siebie nauczyliśmy, a wspomnienia z tego co było zostaną z nami na długo. Oprócz tego uczniom zostały przekazane najlepsze wartości, takie jak uczciwość, sprawiedliwość, szacunek do drugiego człowieka, cierpliwość, zrozumienie i odpowiedzialność. Mam nadzieję, że będą one towarzyszyć im przez całe życie. 
Dziękuję również Rodzicom, za wszystkie spotkania, rozmowy, organizację Studniówki, wsparcie i współpracę. Byliście dla mnie nieocenioną pomocą:)
Młodzieży życzę, aby na progu nowego etapu życia śmiało patrzyli w przyszłość, wyznaczając sobie cele, realizując marzenia. Życzę, abyście patrzyli na boki – kogo macie wokół siebie, kto Wam towarzyszy, kto jest dla Was pomocą, podporą i oczywiście nie zapomnijcie patrzeć pod nogi, aby realizując swoje cele nie podeptać innych. 
A na najbliższy czas życzę Wam pozytywnego nastawienia na maturze – bo przygotowanie do egzaminu dojrzałości macie pierwszorzędne. Pamiętajcie: myślimy pozytywnie:)