Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych!

Kolejna filmowa gra za nami!

Kolejna filmowa gra za nami!

KOLEJNA FILMOWA GRA SZKOLNA ZA NAMI!

Hasłem tegorocznej Filmowej Gry Szkolnej były „Niezwykłe filmowe światy Tima Burtona i Guillermo del Toro”, a zorganizowała ją klasa 2 humanistyczno-filmowa dla młodszych filmowców z 1d. Nad całością czuwała pani Kinga Oklesińska.

15 czerwca w sali nr 5 organizatorki Gry powitały jej uczestników, a następnie zabrały na kolejne stacje poświęcone filmom Tima Burtona „Charlie i Fabryka Czekolady”, „Osobliwy dom pani Peregrine”, ”Gnijąca panna młoda” oraz Guillermo del Toro: „Pacific Rim”, Kształt wody” i „Wzgórze krwi”. Uczniowie zmierzyli się z wieloma zadaniami: rozpoznawali plany filmowe, rysowali robota, projektowali maski, łowili w basenie z „krwią”, rozwiązywali quizy oraz testy, układali puzzle, odgrywali sceny z filmówFinał zabawy odbył się w sali numer 5. Po podsumowaniu wyników, zaprezentowaniu prac uczestników przyszedł czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Szczegółową relację z tego wydarzenia znajdziecie na blogu szkolnych projektów filmowych https://zseprojektfilmowy.blogspot.com/2022/06/blog-post.html

Zapraszamy do galerii zdjęć: