Kolejna filmowa gra za nami!

Kolejna filmowa gra za nami!

KOLEJNA FILMOWA GRA SZKOLNA ZA NAMI!

Hasłem tegorocznej Filmowej Gry Szkolnej były „Niezwykłe filmowe światy Tima Burtona i Guillermo del Toro”, a zorganizowała ją klasa 2 humanistyczno-filmowa dla młodszych filmowców z 1d. Nad całością czuwała pani Kinga Oklesińska.

15 czerwca w sali nr 5 organizatorki Gry powitały jej uczestników, a następnie zabrały na kolejne stacje poświęcone filmom Tima Burtona „Charlie i Fabryka Czekolady”, „Osobliwy dom pani Peregrine”, ”Gnijąca panna młoda” oraz Guillermo del Toro: „Pacific Rim”, Kształt wody” i „Wzgórze krwi”. Uczniowie zmierzyli się z wieloma zadaniami: rozpoznawali plany filmowe, rysowali robota, projektowali maski, łowili w basenie z „krwią”, rozwiązywali quizy oraz testy, układali puzzle, odgrywali sceny z filmówFinał zabawy odbył się w sali numer 5. Po podsumowaniu wyników, zaprezentowaniu prac uczestników przyszedł czas na zrobienie pamiątkowego zdjęcia.

Szczegółową relację z tego wydarzenia znajdziecie na blogu szkolnych projektów filmowych https://zseprojektfilmowy.blogspot.com/2022/06/blog-post.html

Zapraszamy do galerii zdjęć: