Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

„II etap VIII Powiatowego Konkursu Poliglotów

„II etap VIII Powiatowego Konkursu Poliglotów

„II etap VIII Powiatowego Konkursu Poliglotów

W dniu 21.11.2023 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się II etap VIII Powiatowego Konkursu Poliglotów dla uczniów szkół ponadpodstawowych, organizowany przez nauczycieli języków obcych pod patronatem Starosty Powiatu Mińskiego oraz Dyrektora ZSE.Do konkursu zgłoszonych było 34 uczniów z czterech szkół Powiatu Mińskiego, do drugiego etapu przystąpiło 31 uczniów. Uczestnicy oprócz obowiązkowego testu z języka angielskiego trwającego 50 min., pisali test językowy z drugiego wybranego przez siebie języka obcego (j. hiszpański, j. niemiecki lub j. rosyjski) trwający 50 min.Do finału zostanie zakwalifikowanych 12 uczestników. Etap III – FINAŁ odbędzie się 12.12.2023 r. o godz. 09:00 w siedzibie Organizatora Konkursu, w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim.”