Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

II etap VI Powiatowego Konkursu Poliglotów

II etap VI Powiatowego Konkursu Poliglotów

W dniu 08.12.2021 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych odbył się II etap VI Powiatowego Konkursu Poliglotów dla uczniów Szkół Ponadpodstawowych, organizowany przez nauczycieli języków obcych pod patronatem Starosty Powiatu Mińskiego oraz Dyrektora ZSE. 

Do konkursu zgłoszonych było 24 uczniów z czterech Szkół Powiatu Mińskiego, do drugiego etapu przystąpiło: 22 uczniów. Uczestnicy oprócz obowiązkowego testu z języka angielskiego trwającego 50 min., pisali test językowy z drugiego wybranego przez siebie języka obcego (j. hiszpański, j. niemiecki lub j. rosyjski) trwający 50 min.

Do finału zostało zakwalifikowanych 12 uczestników. Etap III – FINAŁ  odbędzie się 12.01.2021 r. o godz. 09:00.