I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej

I miejsce w Powiatowych Mistrzostwach w Piłce Siatkowej

13.04.2022 r zakończyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Ponadpodstawowych w piłce siatkowej dziewcząt. Ostatnie starcia miały miejsce w hali sportowej Zespołu Szkół nr im. Kazimierza Wielkiego w Mińsku Mazowieckim. W tegorocznych rozgrywkach brało udział sześć zespołów. W finale, niezwykle zaciętym meczu nasze reprezentantki wygrały z zespołem z ZS1 nr 1 w Mińsku Mazowieckim – zwyciężyły 3:0 w setach! Na ostatnim miejscu podium uplasowało się Liceum Ogólnokształcące im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim. Następne miejsca zajęły kolejno: Zespół Szkół im. Marii Skłodowskiej – Curie w Mińsku Mazowieckim, zespół z LO w Sulejówku oraz drużyna z Zespołu Szkół w Mrozach. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe nagrody.

Jeszcze raz gratulujemy naszym wspaniałym reprezentantkom!