Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt

21 marca 2024 r. w LO przy ul. Pięknej, został rozegrany mecz finałowy oraz mecz o III miejsce w piłce koszykowej dziewcząt. Mecz o trzecią lokatę odbył się z udziałem reprezentacji ZSMSC, czyli z „Chemika” oraz ZSTG. Lepsze okazały się dziewczęta ze szkoły turystyczno-gastronomicznej. W finale zagrała reprezentacja „Pięknej” oraz ZSE. Po raz kolejny triumfowały dziewczęta z LO przy ul Pięknej. Dzień wcześniej odbyły się półfinały. W pierwszym z nich „Piękna” pokonała „Chemik”, a w drugim ZSE zmierzył się z ZSTG. Tam, odwrotnie do roku poprzedniego, okazaliśmy się lepsi. Tym samym rewanżując się za zeszłoroczną porażkę oraz porażkę w fazie grupowej w tym roku. Zanim doszło do rozegrania meczy finałowych, w lutym i marcu została rozegrana faza grupowa turnieju, w której wzięły udział 4 wyżej wymienione drużyny. Na tym etapie nasze dziewczyny zajęły 3 miejsce. Cieszymy się z osiągniętego wyniku, gratulujemy reprezentacji ZSE oraz naszym rywalkom. Naszą szkołę reprezentowały:
Natalia Kulma – IV R
Julia Kurek – IV C
Maja Cieślik – III L
Natalia Konowrocka – III D
Weronika Odważna – IV C
Aleksandra Sekular – IV C
Magdalena Wąsowska – III E
Maja Kiełczewska – III C
Urszula Rawska – III B
Anna Dulba – I P
Lena Staniszewska – I P
Aleksandra Reszka – I P
Joanna Wójcik – I D 
Aleksandra Buczek – I F2

Opiekunem drużyny był pan Tomasz Kowalski