,,Habitat-reborn 2”  – Zwolnieni Z Teorii

,,Habitat-reborn 2” – Zwolnieni Z Teorii

Nasi uczniowie Karolina Kudlak, Dominika Bąkowska i Jakub Zalewski działają w projekcie ,,Habitat-reborn 2” w ramach Olimpiady Zwolnieni Z Teorii. Projekt został objęty Patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego oraz Patronatem Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego. Obecny projekt jest kontynuacją projektu ,,Habitat-reborn” z poprzedniej edycji Olimpiady.

7 marca grupa przeprowadziła w naszej szkole prelekcje na temat ,,Rola pszczół w życiu człowieka oraz ich znaczenia dla ekosystemu.” 

W prelekcji brały udział klasy 1AR, 2AH, 2B, 3AR, 3L, 1E1, 2E, 2F, 2P, 1BH, 1F1, 1E2, 3D, 1P, 3P, 1L, 2R, 2C.

Gościem specjalnym wydarzenia był Pan Adrian Pachnik z Pasieki Pachniczówka. Pan Adrian przybliżył uczniom znaczenie pszczół w życiu człowieka i ekosystemie . Po wysłuchaniu naszego gościa uczestnicy sprawdzili swoją wiedzę poprzez pytania zadawane przez zespół. Każdy odpowiadający dostał nagrody przekazane przez Burmistrza Miasta, pana Marcina Jakubowskiego. Na koniec spotkania każdy uczestnik otrzymał ulotki z podsumowaniem działań zespołu. Zapraszamy do obserwacji mediów projektu:  

Instagram – Habitat_reborn_2 (@habitat_reborn2) • Zdjęcia i filmy na Instagramie 

oraz do śledzenia strony Pana Adriana – Pachniczówka – sklep z miodami i produktami miodowymi. Naturalne produkty miodowe (pachniczowka.pl)