Habitat-reborn 2 w Szkole Podstawowej nr 2

Habitat-reborn 2 w Szkole Podstawowej nr 2

Dnia 19 marca nasi uczniowie z projektu ,,Habitat-reborn 2” w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii przeprowadzili prelekcje na temat roli pszczół w życiu człowieka oraz ich znaczenia dla ekosystemu w Szkole Podstawowej nr 2 im. Dąbrówki w Mińsku Mazowieckim. Projekt działa pod Patronatem Starosty Mińskiego Antoniego Jana Tarczyńskiego oraz Patronatem Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego. Tym razem nasi uczniowie spróbowali własnych sił w przekazaniu wiedzy najmłodszym. W prelekcji o pszczołach wzięły udział klasy 1-3. Dzieci zaciekawione wysłuchały prezentacji i zadawały pytania. Po zaspokojeniu ciekawości młodych odkrywców grupa zadawała przygotowane pytania dotyczące prezentacji. Każdy odpowiadający dostał nagrody przekazane przez Burmistrza Miasta Marcina Jakubowskiego oraz ufundowane przez zespół. Na koniec spotkania każdy uczestnik dostał ulotki z podsumowaniem naszych działań oraz foldery przekazane przez Stowarzyszenie Pszczelarzy Ziemi Mińskiej. 

Zapraszamy także do obserwacji mediów projektu:  

Instagram – Habitat_reborn_2 (@habitat_reborn2) • Zdjęcia i filmy na Instagramie