Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców

15.03.2024 odbył się Finał Mistrzostw Powiatu Szkół Ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców.  Od października 6 szkół ponadpodstawych z Powiatu Mińskiego zmagało się w dwóch rundach, by wejść do wielkiego finału. Ostatecznie w meczu o III miejsce  LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej w Mińsku Mazowieckim uległo zespołowi z  LO w Sulejówku przegrywając 3:1. W w drugim meczu Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim spotkał się z ZSZ nr 2. w Mińsku Mazowieckim. Mimo zaciętej walki o każdy punkt, nie udało nam się obronić złota  z poprzendniego roku – ZSZ nr 2 w Mińsku Mazowieckim pokonuje drużynę Zespołu Szkół Ekonomicznych 3:2 i zdobywa złoto. Oprócz zdobytych srebrnych medali dla  zawodników z Ekonoma, sędziowie wyróżnili najlepszego zawodnika drużyny, którym został Mykhailo Karpenko.
Skład srebrnej drużyny: 
1. SZYMON LITKE
2.CZAREK KULMA
3. MYKHAILO KARPENKO
4.MARCIN ZARZYCKI
5.WIKTOR BARTNICKI
6.BARTOSZ ŻYŁKA
7. OREST LOZITSKYI 
8. MATEUSZ WOJEWÓDZKI 
9.MATEUSZ KOWALCZYK
10.BARTOSZ CZYŻAK
11. DAWID KOMUDA 
12. MICHAŁ MUDANT
13. MIKOŁAJ KRÓLAK
14. NIKODEM KRÓL
15. KACPER KOWALCZYK
16. JAKUB KUŹMA 
Trener : Agnieszka Bereda 
Organizatorem imprezy w imieniu Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego był  Zespół Szkół Ekonomicznych i pani Agnieszka Bereda. Bardzo dziękujemy LO im. Polskiej Macierzy Szkolnej udostępnienie sali gimnastycznej do rozegrania meczy finałowych turnieju. Ogromne podziekowania dla Rady Rodziców ZSE i LO.im.PMS za ufundowanie słodkiego poczęstunku oraz firmie Społem Mińsk Mazowiecki za przepyszne pączki. Dziękujemy również niezawodnym absolwentom ZSE – Maciejowi Pukiańcowi, Irkowi Zychowi oraz Rafałowi Płatkowi za oprawę sędziowską.  
GO ZSE !