Witamy na stronie Zespołu Szkół Ekonomicznych! :D

Festiwal KultURO – zapraszamy

Festiwal KultURO – zapraszamy

Zapraszamy do udziału w niecodziennym konkursie, organizowanym w ramach Festiwalu KultURO – niezwykłej inicjatywy szerzenia wiedzy na temat profilaktyki chorób, w tym raka, układu moczowego. Profesor Piotr Chłosta, pomysłodawca i inicjator Festiwalu, przekonuje, że profilaktyka ratuje życie!

Już od ośmiu lat łączymy, w ramach Festiwalu, urologię z muzyką i sztuką. Przełamujemy tabu związane z chorobami układu moczowego, edukujemy, organizujemy bezpłatne konsultacje ze specjalistami oraz badania profilaktyczne.

Co roku organizujemy także wydarzenia towarzyszące i pozwalające włączyć w tematykę profilaktyki urologicznej również młodzież.  W tym roku zapraszamy do udziału w konkursie na plakat, który będzie promował przyszłoroczne wydarzenie.

Po więcej szczegółów na temat Festiwalu i konkursu zapraszamy na

http://www.urodzenizdrowi.pl/kulturo.html

https://www.facebook.com/festiwalkulturo

Mamy nadzieję, że talent oraz wyobraźnia młodych twórców pozwolą na stworzenie pracy, która przyciągnie i zachęci jeszcze więcej osób do udziału w Wydarzeniu realnie wpływającym na zdrowie i życie!