Fell for the Musical – premiera

Fell for the Musical – premiera

18.06.2024 w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim odbyła się premiera musicalu ,,Fell for the Musical”, przygotowanego przez Szkolny zespół musicalowy Zespołu Szkół Ekonomicznych. ,,Fell for the Musical”, to spektakl musicalowo-koncertowy, którego akcja toczy się na tle szkolnym. Dwie główne bohaterki Maya (Julia Boruta) i Amelia (Edyta Mazaj) zmierzą się z trudnościami młodzieżowego świata. Spektakl porusza tematy problemów młodzieży takie jak; nieszczęśliwa młodzieńcza miłość, brak akceptacji ze strony rówieśników, czy cyberprzemoc. Nastrój scen został wprowadzony dzięki zróżnicowanym walorom muzycznym, a przy pomocy choreografii ukazane zostały wydarzenia i emocje bohaterów. Musical skierowany jest zarówno do młodzieży, jak i dorosłych, jego tematyka jest uniwersalna i często poruszana w obecnych czasach. 

Obsada spektaklu:
Julia Boruta
Edyta Mazaj
Wiktoria Jastrzębska
Monika Władysiuk
Zofia Wiśniewska

Scenariusz spektaklu:
Aleksandra Szlendak

Zespół musicalowy ZSE

Kostiumy i scenografia:
Matylda Filipowicz
Wiktoria Jastrzębska
Monika Władysiuk

Realizacje dźwięku, światła i obrazu:
MDK Mińsk Mazowiecki

Autorzy zdjęć:
Wiktoria Jastrzębska
Dominika Nowakowska
MDK Mińsk Mazowiecki
Część zdjęć pochodzi z prywatnego archiwum artystów

Kierownictwo artystyczne:
Aleksandra Szlendak
Julia Boruta
Modernise Theater

Pedagogowie prowadzący projekt:
Aleksandra Szlendak
Dominika Nowakowska