Ekonom na drugim miejscu w Finale Mazowsza

Ekonom na drugim miejscu w Finale Mazowsza

W dniu 14.05.2023 roku na Arenie Legionowo odbył się finał w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Do grupy finałowej dostały się najlepsze drużyny z ośmiu regionów województwa. W walce o miejsca 1 – 3 Ekonomistki z Mińska Mazowieckiego w pierwszym meczu zmierzyły się z gospodarzami LO im. M.Konopnickiej z Legionowa po walce przegrywając 2:0. W drugim meczu II LO w Płońsku uległo gospodarzom 2:0, co zapewniło szkole z Legionowa tytuł Mistrza Mazowsza.
Nasza drużyna w decydującym meczu o drugie miejsce wygrała z Płońskiem 2:0, dzięki temu
wróciliśmy ze srebrnymi medalami i tytułem Wicemistrza Mazowsza w piłce siatkowej dziewcząt.
Wielkie brawa dla dziewcząt oraz trenera pana Marcina Grzegrzułki za walkę oraz ogromne zaangażowanie.
Skład Zespołu:
Renata Piekut, Dominika Kuć, Katarzyna Ślązek, Anita Dudzińska, Julia Krajewska, Julia
Buga, Karolina Kandulska, Julia Kuchta, Zuzanna Giers, Daria Kurowska, Natalia Dąbrowska

trener: Marcin Grzegrzułka